Fundacja Palma

Miejsce: Kategoria: , ,
Tagi: ,

 

gdzie: ul. Jaśkowa Dolna 4, Gdańsk
godziny: 16:00 – 21:00
wstęp: bezpłatny

Zapraszamy do Palmy we Wrzeszczu! Po siedmiu latach aktywności w różnych przestrzeniach dzielnicy i Gdańska, mamy siedzibę przy ulicy Jaśkowa Dolina 4!
Zapraszamy na jej otwarcie 18 maja 2024 podczas Europejskiej Nocy Muzeów!
Chcemy się przywitać, spotkać, porozmawiać – niech Wrzeszcz i nasze nowe miejsce będzie okazją do wymiany zdań, pomysłów a może i nowych inicjatyw! 𝐎𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐦𝐲 𝐭𝐞𝐳̇ 𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫𝐨𝐤!
Zapraszamy w nasze progi!
𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌
16.00 🌴 𝐏𝐚𝐥𝐦𝐚 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐝𝐥𝐚 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐜𝐡
Zapraszamy do odwiedzin przy ulicy Jaśkowej Dolinie 4/11. Opowiemy o naszych planach, porozmawiamy, poznamy się, chętnie posłuchamy o tym, co we Wrzeszczu się dzieje, a co jeszcze wydarzyć się może.
17.00 🌴 𝐖𝐫𝐳𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐚𝐧́𝐬𝐤𝐢 𝐦𝐮𝐫𝐚𝐥 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐫𝐬𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐚𝐜́𝐤𝐚 𝐒𝐚𝐥𝐚𝐦𝐨𝐧𝐚 / odsłonięcie
Czy o naszej ulubionej dzielnicy da się opowiedzieć na jednej ścianie? Tak. Zaprosiliśmy do współpracy Maćka Salamona, aby w naszej siedzibie na jednej ze ścian namalował mural przedstawiający najważniejsze miejsca i najważniejsze postacie dzielnicy. Zobaczcie jak nam to wyszło!
18.00 🌴 𝐖𝐫𝐳𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳: 𝐰𝐜𝐳𝐨𝐫𝐚𝐣, 𝐝𝐳𝐢𝐬́ 𝐢 𝐣𝐮𝐭𝐫𝐨 / spotkanie
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, które poprowadzą znawcy dzielnicy. Michał Ślubowski, autor Gedanarium, nasz przewodnik po dzielnicy od trzech lat, porozmawia z Joanną Raftopulos, autorką książki “Sekrety Wrzeszcza i Oliwy”
20.00 🌴 𝐌𝐚𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐌𝐢𝐝𝐞𝐫𝐚 𝐬𝐨𝐥𝐨 / koncert
Wieczór otwarcia zamknie solowy koncert Maliny Midery, pianistki, kompozytorki i improwizatorki, znanej z takich zespołów jak Klawo, MIDI4 czy Children of Fish. Podczas koncertu usłyszymy jej koncert na pianino z dodatkiem wokali i subtelnej elektroniki.
🌴🌴🌴🌴🌴
Lokal, w którym działamy, znajduje się w zasobach Gdańskich