Gdynia

Fala Nowej Kultury

Miejsce: Kategoria:
Tagi: ,

    gdzie: Fala Nowej Kultury, ul. Derdowskiego 9-11, Gdynia (lokal znajduje się na parterze) godziny: 19:00-01:00 wstęp: bezpłatny falanowejkultury.pl FB: https://www.facebook.com/falanowejkultury IG: https://instagram.com/falanowejkultury/ Po raz PIERWSZY bierzemy udział w Nocy Muzeów! 18 maja w godz. 19:00-01:00 będzie można odwiedzić naszą nową przestrzeń i zobaczyć wystawę stworzoną przez młode osoby twórcze! Punktem wyjścia do stworzenia wystawy jest wiersz Ambar Past „Księżyc bez metafory”. Nie ma białej kartki większej niż księżyc w pełni. Co miesiąc zaczerniam ją atramentem, aż nie zmieści (…)

Zobacz więcej

Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa”

Miejsce: Kategoria: , , , ,
Tagi:

  gdzie:  ul. Gołębia 9, Gdynia godziny: 19-1 wstęp: bezpłatny gca.edu.pl/muzeum-kart-do-gry/ AKCEPTUJEMY BILET BEZ KOLEJKI! sprawdź jak wygrać bilet! (klik) Odkrywaj, zbieraj, wygrywaj! – U nas otrzymasz konkursową pieczątkę!  🇬🇧 Below Czy wiecie, że w Gdyni znajduje się największa w Polsce i jedna ze znakomitszych w Europie kolekcji kart do gry? Wcale nie trzeba na co dzień grać w karty, żeby zachwycić się bogactwem zbiorów zgromadzonych w Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa”. Sprawdź to i przejdź się nocą po (…)

Zobacz więcej

Muzeum Miasta Gdyni

Miejsce: Kategoria: , , , ,
Tagi:

  gdzie: Ul. Zawiszy Czarnego 1A godziny: 18.00–01.00 wstęp: 1 zł www.muzeumgdynia.pl Odkrywaj, zbieraj, wygrywaj! – U nas otrzymasz konkursową pieczątkę!  🇬🇧 below 🇺🇦 Europejska Noc Muzeów w Muzeum Miasta Gdyni – DZIKA NOC! Inspirując się talentem i twórczością architekta, projektanta i wizjonera – Jakuba Szczęsnego, zapraszamy wszystkich do wspólnej, dzikiej właśnie i nieposkromionej zabawy. o 18- 19 Czyste szaleństwo – warsztaty dla rodzin z dziećmi tworzenia kostiumów (obowiązują wcześniejsze zapisy) o 19 – 22 Lemurowanie – wspólne tworzenie koszulek, (…)

Zobacz więcej

Muzeum Emigracji w Gdyni

gdzie: ul. Polska 1, Gdynia godziny: 19.00–00.00 wstęp: bezpłatny www.polska1.pl 🇬🇧 below 🇺🇦нижче „Centrum Obsługi Snów – Europejska Noc Muzeów w Muzeum Emigracji w Gdyni Tegoroczna Noc Muzeów upłynie w Muzeum Emigracji pod znakiem marzeń i …snów! 18 maja 2024 r. specjalnie zaaranżowane, zachęcające do „odpłynięcia” przestrzenie muzealnych korytarzy wypełnią oniryczne dźwięki, wizualizacje i multimedialne projekcje – dzięki nim zanurzymy się w świat sennych marzeń. Waszych marzeń! Z okazji kolejnej edycji Nocy Muzeów przygotowaliśmy dla was niezwykłą atrakcję – dzięki (…)

Zobacz więcej