Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Miejsce: Kategoria: ,
Tagi: , , ,

POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCH

GDZIE: BRZEGI 55
GODZINY: 19-23
WSTĘP: bezpłatny

gdansk.pjwstk.edu.pl

Wyrusz w podróż wiodącą przez dalekie kraje i światy wyobrażone. W tym miejscu technika łączy się ze sztuką. Uwolnij swój twórczy potencjał w otwartej pracowni, poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni i zobacz, jakie niespodzianki przygotowali studenci Wydziału Informatyki oraz Wydziału Sztuki Nowych Mediów.

 

Otwarta pracownia malarska

Poczuj się jak prawdziwy artysta i stań przy sztaludze. Może stworzysz wiekopomne dzieło? Wystarczy, że weźmiesz pędzel w dłoń i dasz się ponieść wyobraźni.

 

Pokój Japoński

Poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni. Zwolnij tempo i porozmawiaj z pasjonatami kultury Japonii przy filiżance zielonej herbaty.

 

Strefa gier planszowych

Zapraszamy fanów planszówek do wspólnej zabawy. Dostępne tytuły będą zróżnicowane pod względem trudności czy ilości graczy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Przegląd Kół Naukowych

Pojazdy wydrukowane na drukarkach 3D, miniaturowe konstrukcje dźwigające olbrzymie ciężary, fantastyczny digital painting oraz inne dokonania Kół Naukowych, w których działają studenci i studentki PJATK Gdańsk.

 

Wystawy Prac Studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJATK Gdańsk

Efekty swojej pracy przedstawią między innymi: Pracownia Rysunku i Malarstwa, Pracownia Grafiki Artystycznej, Pracownia Liternictwa i Typografii, Pracownia Fotografii, Pracownia Rzeźby, Pracownia Ilustracji oraz Plakatu.