Gdański Teatr Szekspirowski

Miejsce: Kategoria: , , ,
Tagi: ,

 

gdzie: Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk
godziny
: 20.00-24.00
wstęp: bezpłatny
www.teatrszekspirowski.pl

AKCEPTUJEMY BILET BEZ KOLEJKI! sprawdź jak wygrać bilet! (klik)
Odkrywaj, zbieraj, wygrywaj! – U nas otrzymasz konkursową pieczątkę! 

 

„Postaci magiczne u Szekspira

Świat szekspirowskich opowieści roi się od postaci magicznych. Od elfów, przez duchy, czarownice, demony, po pogańskich bogów. Tej nocy one wszystkie ożyją w progach naszego teatru! Moce dobre i złe. Figlarne, złośliwe, zabawne. Oraz mroczne, zwiastujące nieszczęścia, manipulujące ludzkim losem. Nie musicie się jednak bać – ochronimy Was przed ich magicznym wpływem. Podążymy odważnie ich śladami w niezwykłą podróż po sztukach Szekspira i jego – dosłownie – fantastycznej wyobraźni!”

✨ Jesteśmy dla wszystkich! 🌙 W ramach Noc Muzeów zapraszamy na specjalnie przygotowane zwiedzanie osoby z niepełnosprawnościami wzroku, ruchowymi czy intelektualnymi. 🎭 Nasza wycieczka będzie przebiegać nieco wolniej, a jej przebieg i trasa będzie dostosowana dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia. Spacer wzbogacony będzie o elementy audiodeskrypcjii i dotykowe. Trasę przejdą z nami osoby asystujące.
📅 Kiedy? 18 maja o godzinie 19:30 To pierwsze zwiedzanie tego wieczora. Po dotarciu na miejsce, zapraszamy do przejścia na przód kolejki, gdzie zbierze się nasza grupa. 📌 Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u koordynatorki dostępności pod adresem mailowym: 📬 sonia.romanowska@teatrszekspirowski.pl lub pod numerem telefonu ☎️ 504 257 553. Jak do nas dojechać? ➡ https://bit.ly/3ygXDCX ℹ️ Możesz wziąć udział także w innych turach zwiedzania, jednak nie będą one zawierały elementów audiodeskrypcji czy touch-touru. Osoba z Biura Obsługi Widza pomoże Ci w przemieszczaniu się po teatrze.